Medifarma Haber ve Duyurularımız
25.6.2012 21:00:00 Kongre ve Fuarlar
Firmamızın katılacağı Fuar, Kongre vb. etkinlikler buradan duyurulacaktır.
21.6.2012 21:00:00 Yeni Web Sitemiz Yayında
WOCK markası firmamız tarafından Türkiye'de sizlerin beğenisine sunulmuştur. MediFarma İth.İhr. Ltd. Şti. olarak web sitemiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında karşılık vermek için hizmetinizdeyiz. İletişim bilgisinde yer alan telefonlar aracılığıyla ve yine aynı bōlümde yer alan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
21.6.2012 21:00:00 Wock Yoğun İlgi Gōrüyor
Wock ürünlerini Türkiye 'ye deneme amaçlı olarak getirdiğimizde yoğun bir ilgi karşılaştık. Bizim için son derece ōnemli olan müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağladı.
Highslide JS

Ürün Kodu : EVERLITE 01

 

WOCK  ®  EVERLİTE TERLİK TASARIM

 

WOCK  ®  terlikler profesyonel kullanıma uygun iki renk, yüksek kalite ve konforlu teknik ōzelliklere sahiptir. WOCK  ® terliklerin üstün ōzellikleri onu iş ve eğlence aktivitelerinde ideal hale getirmektedir. Tabanlık tasarımı ile maksimum şok emilim sağlanmış ve rahatlık ōn planda tutulmuştur. Saatlerce ayakta kalındığında ve yürüme esnasında oluşan ayak, bacak ve vücut yorgunluklarını yine tabanda oluşabilecek ağrıları ortadan kaldırır. WOCK  ® terlikler rahatlıklarının yanında, eğlenceye dōnüşen kullanımlarınında yanında hijyenik ōzelliklere sahiptir.

 

 

 

WOCK  ®  EVERLİTE TERLİK TEKNİK ŌZELLİKLER

 

ANTISLIP TASARIM
Taban kayma riskini azaltmak için tasarlanmıştır.


ANTİSTATİK INSERT
Kullanım sırasında, Statik yüklerin dağıtılması yoluyla, statik elektrik yüklerinin en aza indirilmesinin gerekli olduğu ortamlarda( yanıcı ve parlayıcı ortamlar gibi) kullanılır. Vücuttaki biriken statik elektriği, iletken veya antistatik zeminden boşaltmaya yararlar.


NEFES ALIR
Terliğin yan ve alt kısmında bulunan delikler, yürüme kullanım esnasında havanın ayak etrafında dolaşmasına izin verir. Bu şekilde ayaklar serin ve kuru kalır. Ve bu şekilde koku oluşmasını ōnler.

 


ÇIKARILABİLİR TABANLIK
Çıkarılabilir anatomik iç taban, nefes alabilen, esnek ve 50  ° C'ye kadar makinede yıkanabilir.


ŞOK SÜSPANSİYON

WOCK  ®   taban rahatsızlıklara karşı (tendonlar, kemik ve eklem) ve bacak yorgunluğunu azaltan etkiye sahiptir. Tabanlarda ōzel geometrik şekil ile ETKİ AZALTMA SİSTEMİ vardır.Ayakkabı tabanı anatomik dizaynı aynı zamanda kan dolaşımını uyarır ve daha fazla konfor sağlayan Şok RELAX SİSTEMİ ni sağlar.


UNISEX
Harika ürün modeliyle her iki cins için uygun bir ürün. Tüm yetişkinlere uygundur.


YIKANABİLİR
WOCK  ®   ana gōvdesi ve tabanı dahil 50  ° C'ye kadar makinede yıkanabilir.


CE BELGELİ
Bu ayakkabı CE 89/686/EEC Direktifi uyarınca onaylanmıştır.

 

 

 

 

WOCK  ®  EVERLİTE TERLİK  KULLANIM ALANLARI

 

SAĞLIK KURUMLARI
WOCK  ® terlikler, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Ōzellikle hastane ile diğer sağlık kuruluşlarında çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için ōnerilmektedir.
      - Doktorlar
      - Hemşireler
      - Sağlık yardımcıları
      - Diş Hekimleri
      - Cerrahlar


GÜZELLİK ŞİRKETLERİ
WOCK  ® terlikler, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Ōzellikle kozmetik / güzellik merkezlerinde çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için ōnerilmektedir.
      - Güzellik
      - Kuafōrler
      - Masajlar


İLAÇ ENDÜSTRİSİ
WOCK  ® terlikler, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. İlaç sanayinde çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için ōnerilmektedir.


TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

WOCK  ® terlikler, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Temizlik ve hizmet sektōründe çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için ōnerilmektedir.


GIDA SANAYİ
WOCK  ® terlikler, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Temizlik ve hizmet sektōründe çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için ōnerilmektedir.

 

HERKES İÇİN İDEAL
WOCK  ® terlikler, saatlerce ayakta kalan yürüyüş yapan kişiler için idealdir. Ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan, taban ağrısı rahatsızlığı olanlar için ōnerilmektedir.

 

 

Ürüne Ait Diğer Resimler
Medifarma.  Copyright © 2012 -2019  |  www.medifarma.com.tr Web Sitesi Hizmeti