Medifarma Haber ve Duyurularımız
25.6.2012 21:00:00 Kongre ve Fuarlar
Firmamızın katılacağı Fuar, Kongre vb. etkinlikler buradan duyurulacaktır.
21.6.2012 21:00:00 Yeni Web Sitemiz Yayında
WOCK markası firmamız tarafından Türkiye'de sizlerin beğenisine sunulmuştur. MediFarma İth.İhr. Ltd. Şti. olarak web sitemiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında karşılık vermek için hizmetinizdeyiz. İletişim bilgisinde yer alan telefonlar aracılığıyla ve yine aynı bōlümde yer alan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
21.6.2012 21:00:00 Wock Yoğun İlgi Gōrüyor
Wock ürünlerini Türkiye 'ye deneme amaçlı olarak getirdiğimizde yoğun bir ilgi karşılaştık. Bizim için son derece ōnemli olan müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağladı.
Highslide JS

Ürün Kodu : STRAP 06

MAKSİMUM PERFORMANS

 

Clog Strap (Atkılı Model ) profesyonel kullanıma uygun iki renkli ve tek renk olarak üretilmiştir; yüksek kalite ve konforlu teknik ozelliklere sahiptir.  Clog´un  üstün ozellikleri onu iş ve eğlence aktivitelerinde ideal hale getirmektedir. Tabanlık tasarımı ile maksimum şok emilim sağlanmış ve rahatlık on planda tutulmuştur. Saatlerce ayakta kalındığında ve yürüme esnasında oluşan ayak, bacak ve vücut yorgunluklarını yine tabanda oluşabilecek ağrıları ortadan kaldırır. Clog rahatlığının yanında, eğlenceye donüşen kullanımı ile beraber hijyenik ozelliklere sahiptir.

 

ŌZELLİKLER

 

ANTISLIP TASARIM
Taban, kayma riskini azaltmak için tasarlanmıştır.


OTOKLAVLANABİLİR
134 °C'ye kadar otoklavlanabilir.


ANTİSTATİK INSERT
Kullanım sırasında, Statik yüklerin dağıtılması yoluyla, statik elektrik yüklerinin en aza indirilmesinin gerekli olduğu ortamlarda( yanıcı ve parlayıcı ortamlar gibi) kullanılır. Vücuttaki biriken statik elektriği, iletken veya antistatik zeminden boşaltmaya yararlar.


NEFES ALIR
Terliğin yan ve alt kısmında bulunan delikler, yürüme ve kullanım esnasında havanın ayak etrafında dolaşmasına izin verir. Bu şekilde ayaklar serin ve kuru kalır. Ve koku oluşmasını onler.

 

ÇIKARILABİLİR TABANLIK
Çıkarılabilir esnek ve nefes alabilen iç taban 90 °C'ye kadar makinede yıkanabilir.


ŞOK SÜSPANSİYON

Taban rahatsızlıklarına karşı (tendonlar, kemik ve eklem) ve bacak yorgunluğunu azaltan etkiye sahiptir. Tabanlarda ozel geometrik şekil ile ETKİ AZALTMA SİSTEMİ vardır.Ayakkabının anatomik dizaynlı tabanlığı aynı zamanda kan dolaşımını uyarır ve daha fazla konfor  Şok RELAXSİSTEMİ´ni sağlar.


UNISEX
Şık tasarımıyla bay ve bayan için tüm yetişkinlere uygun bir ürün.


YIKANABİLİR
Ana govdesi ve tabanı dahil 90 °C'ye kadar makinede yıkanabilir.


CE BELGELİ
Bu ayakkabı CE 89/686/EEC Direktifi uyarınca onaylanmıştır.KULLANIM ALANLARI

 

SAĞLIK KURUMLARI
Saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Ōzellikle hastane ile diğer sağlık kuruluşlarında çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.
Doktorlar
Hemşireler
Sağlık yardımcıları

Diş Hekimleri
Cerrahlar


GÜZELLİK VE ESTETİK FİRMALARI
Saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Ōzellikle kozmetik ve güzellik merkezlerinde çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.

İLAÇ ENDÜSTRİSİ
Saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. İlaç sanayinde çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.


TEMİZLİK FİRMALARI

Saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Temizlik ve hizmet sektoründe çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.


GIDA SANAYİ
Saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Temizlik ve hizmet sektoründe çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.

 

HERKES İÇİN İDEAL
Clog Strap, saatlerce ayakta kalan yürüyüş yapan kişiler için idealdir. Ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan, taban ağrısı rahatsızlığı olanlar için onerilmektedir.

 

WOCK ® Procalçado S.A. ticari markasıdır.

Ürüne Ait Diğer Resimler
Medifarma.  Copyright © 2012 -2019  |  www.medifarma.com.tr Web Sitesi Hizmeti