Medifarma Haber ve Duyurularımız
25.6.2012 21:00:00 Kongre ve Fuarlar
Firmamızın katılacağı Fuar, Kongre vb. etkinlikler buradan duyurulacaktır.
21.6.2012 21:00:00 Yeni Web Sitemiz Yayında
WOCK markası firmamız tarafından Türkiye'de sizlerin beğenisine sunulmuştur. MediFarma İth.İhr. Ltd. Şti. olarak web sitemiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında karşılık vermek için hizmetinizdeyiz. İletişim bilgisinde yer alan telefonlar aracılığıyla ve yine aynı bōlümde yer alan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
21.6.2012 21:00:00 Wock Yoğun İlgi Gōrüyor
Wock ürünlerini Türkiye 'ye deneme amaçlı olarak getirdiğimizde yoğun bir ilgi karşılaştık. Bizim için son derece ōnemli olan müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağladı.
Kataloglar Medifarma

WOCK ürünleri birçok faydalı bir ürün gruplarıdır, bacak kas gevşemesi, sıcaklık ve nem kontrolü, anatomik ayakkabı astarı ve statik enerjinin azaltılması gibi insan vücud anatomisine faydalı ōzellikleri bulunmaktadır.

WOCK  terlikler profesyonel kullanıma uygun iki renk, yüksek kalite ve konforlu teknik ōzelliklere sahiptir. WOCK terliklerin üstün ōzellikleri onu iş ve eğlence aktivitelerinde ideal hale getirmektedir. Tabanlık tasarımı ile maksimum şok emilim sağlanmış ve rahatlık ōn planda tutulmuştur. Saatlerce ayakta kalındığında ve yürüme esnasında oluşan ayak, bacak ve vücut yorgunluklarını yine tabanda oluşabilecek ağrıları ortadan kaldırır. WOCK terlikler rahatlıklarının yanında, eğlenceye dōnüşen kullanımlarınında yanında hijyenik ōzelliklere sahiptir.

Daha detaylı bilgi için ürünlemize ait katalogları yan taraftaki listeden inceleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


XAYSOFT Bilişim Çōzümleri

Medifarma.  Copyright © 2012 -2019  |  www.medifarma.com.tr Web Sitesi Hizmeti