Medifarma Haber ve Duyurularımız
25.6.2012 21:00:00 Kongre ve Fuarlar
Firmamızın katılacağı Fuar, Kongre vb. etkinlikler buradan duyurulacaktır.
21.6.2012 21:00:00 Yeni Web Sitemiz Yayında
WOCK markası firmamız tarafından Türkiye'de sizlerin beğenisine sunulmuştur. MediFarma İth.İhr. Ltd. Şti. olarak web sitemiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında karşılık vermek için hizmetinizdeyiz. İletişim bilgisinde yer alan telefonlar aracılığıyla ve yine aynı bōlümde yer alan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
21.6.2012 21:00:00 Wock Yoğun İlgi Gōrüyor
Wock ürünlerini Türkiye 'ye deneme amaçlı olarak getirdiğimizde yoğun bir ilgi karşılaştık. Bizim için son derece ōnemli olan müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağladı.
Misyon ve Vizyonumuz Medifarma

VİZYONUMUZ

Halkın en temel ihtiyacı olan sağlıklı ürünlerin tedariğini yapmak, uygun fiyat politikası ve kalitesi ile tüm tüketicilere sunmak. Ürünlerimizin bilinebilirliği ve bulunabilirliğini gerçekleştirmek. Türkiye 'de seçkin ve güvenilir markaları tüketici ile buluşturmak.

 

MİSYONUMUZ

90 'lı yıllardan itibaren yaptığımız tüm çalışmalarda halkın sağlığı ve mutluluğunu düşündüğümüz gibi; her zaman en yeni ve en sağlıklı tüketici ihtiyaçalarını halkımıza sunarak, daha çok emek ve ōzveri ile hizmetlerimize devam edeceğiz.


XAYSOFT Bilişim Çōzümleri

Medifarma.  Copyright © 2012 -2019  |  www.medifarma.com.tr Web Sitesi Hizmeti