Medifarma Haber ve Duyurularımız
25.6.2012 21:00:00 Kongre ve Fuarlar
Firmamızın katılacağı Fuar, Kongre vb. etkinlikler buradan duyurulacaktır.
21.6.2012 21:00:00 Yeni Web Sitemiz Yayında
WOCK markası firmamız tarafından Türkiye'de sizlerin beğenisine sunulmuştur. MediFarma İth.İhr. Ltd. Şti. olarak web sitemiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında karşılık vermek için hizmetinizdeyiz. İletişim bilgisinde yer alan telefonlar aracılığıyla ve yine aynı bōlümde yer alan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
21.6.2012 21:00:00 Wock Yoğun İlgi Gōrüyor
Wock ürünlerini Türkiye 'ye deneme amaçlı olarak getirdiğimizde yoğun bir ilgi karşılaştık. Bizim için son derece ōnemli olan müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağladı.
Hakkımızda Medifarma

1973 Yılında Portekiz/Pedrosa´da kurulan Procalçado Şirketi hastaneler için ve  genel tüketici  grupları için çalışmaktadır. Ōzellikle teknik çalışmalar yapan profesyonel meslek mensupları ile yürüyüş yapan ve ayakta fazla kalan tüketiciler için bir birinden güzel terlik ve ayakkabılar üretmektedir.

 

Üretilen WOCK markalı ürünler kısa zamanda tüm dünyada büyük ilgi gōrmüş ve satışları çok hızlı bir şekilde artmıştır. Hastane ve sağlık alanları, Kozmetik ve güzellik alanları, İlaç firmları, Temizlik şirketleri, Gıda sanayi, Oteller ile bahçe ve yürüyüş yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerin tüketici konforunu ve sağlığını ōn planda bulundurması onu tercihli hale getirmiştir.

 

Türkiye´de yapılan Pazar araştırmaları ve çalışmalarda ise tüketicilerin çok memnun kalması ürüne gōstermiş oldukları talep bizlere ışık tutmuştur.

 

Firmamız WOCK markalı profesyonel tüketici terlik ve ayakbılarını TÜRKİYE´de satışa sunmanın mutluluğu içerisindedir.


XAYSOFT Bilişim Çōzümleri

Medifarma.  Copyright © 2012 -2019  |  www.medifarma.com.tr Web Sitesi Hizmeti